on line: 1
Organizatorzy
Burmistrz Wolsztyna
wolsztyn


wdk


ligma

ligma

logo lonstarmyspace  facebook  

transmisja

media IX FESTIWAL "CZYSTE COUNTRY" 10 - 12 SIERPNIA 2018 !!!

MICHAEL PETERSON ZAPRASZA NA "CZYSTE COUNTRY"!

"CZYSTE COUNTRY" 2018 - NASI ARTYŚCI

Wspólnie z forum countrymusic.pl, od początku pelniącym rolę naszego patrona medialnego, rozpoczynamy prezentację Artystów tegorocznego Festiwalu "Czyste Country".

W nowo utworzonym dziale ARTYŚCI możecie poznać bliżej naszych tegorocznych wykonawców, a także zajrzeć do naszej kroniki artystycznej i przywołać wspomnienia z koncertów poprzednich edycji festiwalu.

Świetna wiadomość z ostatniej chwili: jeden z największych przebojów naszego tegorocznego headlinera MICHAELA PETERSONA, utwór "Drink, Swear, Steal & Lie", który w roku 1997 był w pierszej trójce hitów Country Bilboard i CMT, nadal cieszy się niezmienną popularnością i od kilku tygodni utrzymuje się na #1 miejscu europejskiej listy przebojów country HOT DISC CHART.

Gratulujemy Artyście i czekamy na "Drink, Swear, Steal & Lie" na żywo w Wolsztynie!

A póki co zobaczmy i posłuchajmy jak ten hit brzmiał na scenie "Raiding The Country Vault" w Branson, MO. (video otworzy się w nowej karcie po kliknięciu w zdjęcie).

Wolsztyn, maj 2018

IX FESTIWAL "CZYSTE COUNTRY" - INFORMACJE PROGRAMOWE

Z przyjemnością informujemy, że program tegorocznego festiwalu JUŻ JEST !!!
Rozpoczynamy tradycyjnie w PIĄTEK 10 sierpnia koncertem "PERON WOLSZTYN"
Już od godziny 19:00 na parkowej scenie muzyka i taniec, a wokół sceny do korzystania z gastronomii i do zakupów zapraszają nasi partnerzy i nasze festiwalowe stoisko.
Tradycyjne warsztaty taneczne, pokaz oraz konkurs line dance w tym roku poprowadzi dla was grupa STREFA COUNTRY. Jak zwykle do wygrania atrakcyjne nagrody!
Do tańca i słuchania "na rozgrzewkę"przed głównymi atrakcjami festiwalu zapraszają lubiani i dawno nie widziani na polskich scenach ELECTRIC ROOSTERS. Wieczorem będziecie mogli bawić się przy dźwiękach niezawodnej ALABAMA BAND, który to zespól rozpocznie również festiwalowy wieczór w sobotę.


Od soboty ponownie nad Jeziorem Wolsztyńskim zapanują ulubieńcy publiczności z Polski i Europy Zachodniej oraz USA.
Dzięki współpracy z "Pickin & Slidin' Prod" w Wolsztynie na WYŁĄCZNYM KONCERCIE W POLSCE gwiazda z Nashville, USA: MICHAEL PETERSON. Miliony sprzedanych płyt, nominacja Grammy, pięć hitów na #1 miejscu Bilboardu, jeden z najpopularniejszych artystów country na świecie. Autor ponadczasowych hitów "From Here To Eternity" i "Drink, Swear, Steal & Lie", przez kilka ostatnich lat producent i dyrektor artystyczny show "Raiding The Country Vault" w Branson, MO, uznanego za turystyczną atrakcję Branson #1.
MICHAEL PETERSON w Wolsztynie wystąpi z towarzyszeniem francuskiej grupy MR JAY'S BAND

MR JAY oczywiście wystąpi także ze swoim koncertem autorskim. Wielokrotnie nagradzany,jeden z najlepszych gitarzystów country w Europie. Multiinstrumentalista, lider zespołu „Mr.Jay’s Band”, wokalista i songwriter. Współproducent Country Festival Santa Susana w Hiszpanii, szef agencji producencko-managerskiej "Pickin' & Slidin' Prod". Wspólnie z zespołem na stałe towarzyszą w europejskich trasach amerykańskim gwiazdom muzyki country (Darryl Worley, Michael Paterson, Buddy Jewell).


Kolejne atrakcje to jubileuszowe koncerty specjalne, oba z okazji 40-lecia kariery artystycznej. Są to:


"40 LAT MARZEŃ I COUNTROWERSJI" to tytuł jubileuszu i koncertu specjalnego w Wolsztynie. Polska Legenda Country i Artystyczny Dyrektor Festiwalu - MICHAEL LONSTAR - zabierze nas w podróż przez swoje czterdzieści lat przebojów, a towarzyszyć mu będzie Lonstar Band i Goście.


Także aby świętować swoje "40 YEARS ON THE ROAD" specjalnie z wolsztyńską publicznością, ponownie przyjeżdża do nas ARLY KARLSEN z Norwegii! Artysta wystąpi w tym roku z towarzyszeniem swoich synów, a na gitarze elektrycznej zagra gitarowy ulubieniec polskich fanów: Grzegorz Kopka.


No i oczywiście przed nami silna reprezentacja Polski. Tradycyjnie HONKY TONK BROTHERS, na zakończenie festiwalu bawimy się przy muzyce COLORADO BAND, a w sobotę na scenie zagości nowa polska formacja GOOD TIME, choć tak naprawdę to muzycy dobrze znani wolsztyńskiej publiczności, ale w zupełnie nowym wizerunku i repertuarze.


Za to po raz pierwszy na naszym festiwalu pojawią się:

ANDRZEJ TROJAK COUNTRY BAND - charyzmatyczny ex-lider Grupy Furmana wraca na countrowe sceny pod swoim nazwiskiem, z nowym zespołem i nowym brzmieniem


TEREN C - od kilku lat na polskich scenach, po raz pierwszy w Wolsztynie. Country & folk po polsku, z przewagą autorskiego repertuaru. Te utwory znajdziecie także na nowej płycie zespołu, która będzie do nabycia podczas festiwalu.


KATHY SIMON BAND - wyjątkowo utalentowana młoda Artystka wraz ze swoim zespołem złożonym z wybitnych polskich instrumentalistów, zabierze nas w bluegrassowe brzmienie swoich autorskich kompozycji i klasyki country.


Oprawę taneczną festiwalu zapewni po raz kolejny najlepszy obecnie polski zespół taneczny STREFA COUNTRY, w poszerzonym składzie i z nowym programem.

Kompletny program znajdziecie TUTAJ

TUTAJ do ściągnięcia ulotka informacyjna.

Drodzy fani! Miejsca w wolsztyńskich hotelach już się kończą! Nie zwlekajcie więc z planowaniem tego sierpniowego weekendu i DO ZOBACZENIA W WOLSZTYNIE !

 

Waldemar Ligma & Magdalena "Wilczyca" Łuszczyńska
Wolsztyn, kwiecień/maj 2018

 

 

 

 
Wszystkie prawa zastrzeżone UM Wolsztyn © 2010 - 2019. www.country.wolsztyn.pl. Projekt strony: PRESSTU.PL
Zezwala się na wykorzystywanie i publikowanie materiałów zamieszczonych na stronie pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia (www.country.wolsztyn.pl)

stat4u